Το Επιμελητήριο Σερρών δίνει την ξεχωριστή ευκαιρία και δυνατότητα σε όλες τις επιχειρήσεις – μέλη του, Επιχειρηματίες, Παραγωγούς, Εμπόρους, Επαγγελματίες του Ν. Σερρών, να παρουσιάσουν:
- το Προφίλ της Επιχείρησής τους,
- το ανταγωνιστικό Προϊόν που παράγουν, ή
- οποιοδήποτε ιδιαίτερο και καινοτόμο Τομέα ή Δραστηριότητα της Επιχείρησής τους.
Η συγκεκριμένη Ενημερωτική Εκδήλωση Επιχειρηματικού Ενδιαφέροντος εντάσσεται στο Πρόγραμμα Παράλληλων Εκδηλώσεων της 6ης SEREXPO | 23-27 Σεπτεμβρίου 2020.
[ads-post]
Πραγματοποιείται κατά τις ημέρες Τετάρτη 23, Πέμπτη 24 και Σάββατο 26 Σεπτεμβρίου & ώρες 17:00 – 21:00, εντός του χώρου διεξαγωγής της 6ης SEREXPO, δηλαδή εντός του Στρατοπέδου Κολοκοτρώνη (Ε.Ο. Θεσ/νίκης – Σερρών | Απέναντι από το πρώην Εθνικό Στάδιο Σερρών) και συγκεκριμένα στον Πολυχώρο Εκδηλώσεων «ΑΘΗΝΑ».
Το Επιμελητήριο Σερρών, ως πραγματικός Σύμμαχος του Σερραίου Επιχειρηματία, δίνει το «βήμα» & διαμορφώνει συνθήκες εξωστρέφειας ώστε να γνωρίσουνε όλοι τις δυνατότητες & τα ανταγωνιστικά πλεονεκτήματα της επιχειρηματικής μας κοινότητας.
Πληροφορίες – Δηλώσεις Συμμετοχής:
Τ: 23210 99744 - 99723 | E: info@epaneser.gr
Δεν υπάρχουν σχόλια
Δημοσίευση σχολίου