Η πρώτη τρισδιάστατη διάβαση γίνεται πράξη στην πόλη των Σερρών.
Σήμερα συγκεκριμένα, ο αντιδήμαρχος έργων, Γιωργος Νυχτοπατης κοινοποίησε στον προσωπικό του λογαριασμό πως στην οδό Χαριλάου Τρικούπη μπροστά στο 18ο Δημοτικό σχολείο γίνεται η πρώτη τρισδιάστατη διάβαση της πόλης. Ακόμη, αναφέρει πως είναι πιθανό να δημιουργηθούν και άλλες τέτοιες διαβάσεις στις Σέρρες.
![](https://epiloges.tv/amp/wp-content/uploads/2021/02/%CF%84%CF%81%CE%B1%CF%83%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B1%CF%84%CE%B7...jpg)
![](https://epiloges.tv/amp/wp-content/uploads/2021/02/%CF%84%CF%81%CE%B9%CF%83%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B1%CF%84%CE%B7.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια
Δημοσίευση σχολίου