![](https://media.enikos.gr/data/photos/resized/720_736054_9c7b5b60e4-83a282db89f3eb39.jpg)
Ένας 93χρονος, ο οποίος νοσηλευόταν με κορωνοϊό, στο Νοσοκομείο Παπανικολάου, πέθανε σήμερα το πρωί. Πλέον οι νεκροί στη χώρα μας φτάνουν συνολικά τους 240. Σύμφωνα με τις πληροφορίες ο άτυχος ηλικιωμένος είχε υποκείμενα νοσήματα.
Ένας 93χρονος, ο οποίος νοσηλευόταν με κορωνοϊό, στο Νοσοκομείο Παπανικολάου, πέθανε σήμερα το πρωί. Πλέον οι νεκροί στη χώρα μας φτάνουν συνολικά τους 240. Σύμφωνα με τις πληροφορίες ο άτυχος ηλικιωμένος είχε υποκείμενα νοσήματα.
Όλη η Ενημέρωση του Νομού Σερρών
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ με ΕΓΚΥΡΟΤΗΤΑ και ΑΠΟΨΗ
Contact Us
Δεν υπάρχουν σχόλια
Δημοσίευση σχολίου